Ümraniye evden eve nakliyat firması müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler ile ön plana çıkmaktadır. Firmamızda iş güvenliği önem arz eder. Bunun için gerekli olan tüm çalışmaları uygulamaktayız. Nakliyat sektöründe bulundurulması gerekli olan K3 de dâhil olmak üzere bütün belgelerimiz mevcuttur. Taşıma öncesinde nakliyatının gerçekleştirildiği araçlarımız düzenli olarak kontrolleri sağlanır ve muayeneleri yapılmaktadır.

ümraniye evden eve  nakliyat
ümraniye evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firması Özeldir

Firmamız düzenli ve sistemli bir çalışma oluşturarak ekipleri ile birlikte üstün performanslar sergiler oluşturduğumuz sistemleri planlarken siz değerli müşterilerimizin de fikirlerini alarak hareket etmekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyetine önem verip kaliteli çalışmalar ortaya koyarız. Sizler de bu üstün çalışmalardan faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçiniz.

Ümraniye evden eve nakliyat firması ‘nı özel yapan göstermiş olduğu hizmetlerden kaynaklanmaktadır. Firmamız günümüz teknolojisini takipte kalarak her geçen gün kendini yenilemeye devam eder. Böylece iş gücümüz bilgilerimiz ile birlikte üstün performanslar sergilemekteyiz. Taşıma öncesinde sizlerle iletişime geçerek nakliyenin gerçekleşeceği günü tarihi ve saati ayrıca taşınmaya dair gerekli olan bütün ayrıntıları konuşuruz.

şehiriçi nakliyat

Ümraniye Nakliyat Nakliye Şirketleri

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bir takım hizmetler bulunur. Bu hizmetleri kısa bir şekilde sıralayacak olursak;

  • Asansörlü taşıma sistemi
  • Sigortalı taşıma
  • Ekspertiz işlemi
  • Ustalarımızın uygulamış olduğu söküm ve kurulum işlemleri
  • Paketleme ve kolime işlemleri
  • Hızlı güvenli kaliteli taşımacılık sağlamak
  • Ekonomik fiyat listesidir.

parça eşya taşımacılığı

Ümraniye nakliyat firması yukarıda sıralanmış olduğu tüm çalışmaları siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bu çalışmaları kısaca tanımlayacak olursak; asansörlü taşıma sistemi ile hızlı taşımacılık sağlarız. Ayrıca bu sistem ile Zamandan tasarruf kazanmış oluruz. Sigortalı taşıma ile eşyalarınızı herhangi bir kazaya karşı koruma altına almaktayız. Ekspertiz işleminde elemanlarımız evlerinize gelerek eşya sayınızı ve taşıma mesafenizi belirleyerek sizlere fiyatlandırma oluştururlar.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ustalarımızın eşya tipinize göre kurulum ve söküm işlerini halleder.  Size sağladığımız üstün performans gösteren ekiplerimiz sayesinde hızlı taşıma gerçekleştirmekteyiz. Üstelik bütçenizi aşmayan ekonomik Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları da sunmaktayız. Sizde bu özel hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız, bizler ile iletişime geçiniz. Firmamız sizlerle bu çalışmaları gerçekleştirmekten onur duyar.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir