Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı, birbirinden farklı müşterilerin aynı güzergaha giden yüklerini tek bir taşıma aracı ile taşıma sistemine denir. Burada amaç, birkaç müşteriyi bir araya getirerek daha ekonomik bir taşıma fırsatını müşterilerimize sunmaktır.

parça eşya taşımacılığı

İstanbul Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı sırasında birden fazla müşterimiz bir araya geldiği için, eşyaların karışabileceği ihtimali düşünülerek tedirgin olunabilir. Fakat uzman ekibimiz eşyalarınızın teslimatı sırasında tuttuğu envanter sayesinde, eşyalar adres sırasına göre araçlarımıza yerleştirilir. Envarter bilgisine göre eşyalar nakliye personelimiz tarafından teslim edilir.

Parça Eşya taşımacılıkta, yük ağırlığına göre yükün hacmi de önemlidir. Parça Eşya yükün hesaplanması m3;

En x Boy x Adet x Yükseklik şeklindedir.

Müşterilerimize verilen numaralar ile eşyaları da numaralandırarak, yükleme de adres sırasına göre yapıldığı için, muntazam işleyen sistem sayesinde paketlerde her hangi bir karışıklık olmadan, teslimat için verilen saatte adreste olunur.

kurumsal taşıma

şehirler arası nakliyat

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul parça eşya taşımacılığı,  daha çok parça eşya taşımak isteyen müşterilerimiz tarafından kullanılır. Çünkü az olan paketlemeler için koca bir aracın tutularak, nakliye ücreti tek bir kişiye fiyatlı geleceği için; bir araç birkaç müşteri tarafından kullanılarak maliyet düşürülür.

Taşıma öncesi firmamız ile müşteriler arasında yazılı bir anlaşma imzalanarak, sözleşmeden kaynaklı araç içerisindeki eşyalardan firmamız sorumlu olur. Yaşanılan olumsuzlukları çözümlemek firmamıza aittir. Burada alınan sorumluluk; firmamıza ve çalışanlarımıza olan güvenden kaynaklanmakta olup, müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemlidir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir