Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat işleminde fiyatları belirlenirken dikkat edilmesi gerekli olan bazı önemli kriterler vardır. Öncelikle fiyatın belirlenmesi açısından bilinmesi gereken evinizin işyerinizin oda sayısı ve bu odalardaki eşya miktarıdır. Bir başka fiyat belirleyen kriter ise taşınma işlemini gerçekleştirmek için gerekli olan çalışan sayısıdır. Bunlar dışında fiyat belirleyen diğer konu ise eşyalarınızın taşınması için gerekli olan araç sayısı ve araç türüdür. Genellikle kapalı kasa ve açık kasalı araçlar arasında fiyat farklı yaşanabilmektedir.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye Firmaları

Modern ve teknolojik imkanların en ileri seviyeye taşındığı günümüzde evden eve taşımacılık sektörü artık insan odaklı ve güvenilir hizmetler sunmak durumundadır. Oldukça zahmetli bir dönem olan eşya ev taşınması firmamızın asansörlü araçları ve uzman personelimizce son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz ekspertiz dışında yüksek bedelli sigorta ile eşyalarınız güvenle taşınmaktadır.

şehirler arası nakliyat

Bu güne kadar firmamızı tercih eden müşterilerimizin bizlerden memnun ayrılmış olmaları kuruluşumuz açısından en önemli referanstır. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetlerimizin yanı sıra gerçekleştirdiğimiz elektromekanik eşya taşımacılığı ile çamaşır makinesi, buzdolabı, duvara monte edilmiş televizyon ünitesi gibi sökülmesi ve ulaştığı yerde tekrar kurulması gibi problemli konuları düşünmenize hiç gerek yok. Çünkü bu tür işlemler şirketimiz bünyesindeki uzman mobilya ustaları veya elektromekanik elemanları tarafından yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık

Ev taşıma işlemi oldukça yorucu stresli ve oyalacı bir işlemdir. Bu sürecin oldukça iyi bir şekilde geçmesi için evden eve nakliyat konusunda iyi bir seçim yapmak gerekmektedir. Evinizin taşınması sırasında eşyalarınızın paketlenmesi, ambalajlanması ve düzgün bir şekilde taşınması oldukça önemlidir.