Eşya Depolama

Eşya depolama eşyaların geçici süre ile korunması maksadı ile depolarımıza getirilmesi durumunda yapılan ilk işlem, eşya cinslerinin tek tek kayıt altına alınarak istanbul nakliyat depolarımızın uygun bölümlerine hasar göremeyecek şekilde istiflenmesinden meydana gelmektedir. İstifleme işleminden sonra bir kayıt oluşturularak, malzemenizin bulunduğu yerler planlarımızda net olarak belirtilecektir.

İstanbul Depolama Firmaları

İstanbul depolama hizmetini sunduğumuz depolarımız, uygun nitelikler ile donatılmış cinstedir. Havalandırmaları yeterince sağlanmakta, depo içerisinde eşyalara zarar verebilecek haşere olarak adlandırılan canlıların bulunmasına engel olunmaktadır. Ayrıca depolarımızda eşyalarınızın yağmur ve güneş gibi etkilerden zarar görmesini engelleyecek nitelikte tedbirlerde alınmıştır. Eşyaların depoya konuldukları şekillerini ve durumlarını korumak maksadı ile yapılan bu işlemlere ek olarak, güvenlik açısından da gereken her türlü tedbir alınmaktadır.

kurumsal taşıma

Eşya Depolama Maliyetleri

Eşya depolama hizmetlerimiz kapsamlı ve itinalı hizmet sunumları olmak ile birlikte, maliyetler eşyaların depoda kalacağı gün ya da hafta sayısına göre değişiklik göstermektedir. Değişmeyen tek gerçek, verilen hizmete göre maliyetlerin makul olmasıdır.  Biz eşya depolama firması olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön plana koymuşuzdur. Bunun için eşyalarınıza bir zarar gelmesin diye özenle sarıp sarmalayıp o şekilde yük taşıma aracımıza yerleştiririz. Ayrıca yüksek tonajlı taşıma aracına da sahip olduğumuzdan eşyalarınızın sığmama gibi bir durumu yoktur.

asansörlü taşıma

Depolama Konusunda Uzman Kadro

Depolama firması olarak dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise depo olarak kullanılacak yerin eşyalar için uygun olmasıdır. Nem tutmayan az da olsa havadar olması eşyalarınız açısından önemlidir. Sizlere yardımcı olmayı isteriz. Bize isterseniz telefon marifetiyle ulaşın isterseniz buyurun ofisimizde misafir olun.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir