Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşımacılık organizasyon şeklinde gerçekleşir. Müşteriden çalışan personele kadar herkesin belli bir bilgisi olmalıdır taşımacılık yapıldığında taşınacak eşyalarınızın güvenliğinden firma sorumludur fakat her eşyayı müşteri firmaya teslim etmemelidir. Özellikle firmalar İstanbul taşımacılık konusunda uzmanlaşmalı ve nitelikli elemanlar ile çalışmalıdır. Profesyonel olmayan bir firma başarısız olur. Aynı şekilde memnuniyet sahibi olmak isteyen müşterilerinde tercih edeceği firma hakkında bilgisi olmalı. Müşteriler taşınma konusunda acele karar vermemelidir.

asansörlü taşıma

Asansörlü Evden Eve Taşıma Evden Eve Nakliyat Firmalara Düşen Görevler

Asansörlü nakliye işlemi gerçekleşirken tüm güvenlik önlemlerini firma sağlamalıdır. Bunun içinde daha önceden bir ekspertiz ekibi göndererek şartlara bakmalıdır. Gönderilen bu ekipten taşınılacak ortam hakkında detaylı bilgi edinilmelidir. Asansörlü taşınma işlemi balkondan ve pencereden gerçekleşeceği için balkon kapısı ve pencereleri taşınmaya elverişli ise bu sistem kullanılabilir.  Sistemlerin kurulacağı yerde düz olmalıdır ki asansörlü sistemler sabit kalsın. Yakın olan binaların arasına asansör sistemi veya aracı giremeyeceği için asansörlü taşıma işlemi gerçekleşmez. Asansörlü evden eve taşımada önemli hususlar olarak bahsettiğimiz bu konular asansörlü taşımacılık için oldukça önemlidir.

masko nakliyat

Asansörlü Nakliyat Müşterilerin Bilmesi Gerekenler

Evden eve asansörlü nakliye firmalarını tercih eden müşteriler bazı noktalarda hassas davranmalıdır. Firmalar araştırılmalı ve en iyisi bulunmalıdır. Yüksek ücretler talep eden firmalar her zaman kaliteli demek değildir. Kaliteyi ücretten çok referanslarda arayınız. Kapalı kasalı olan araçlar daha güvenli olduğu için öncelikli tercihiniz olmalıdır. Firma için logo oldukça önemlidir. Logosuz araçlara sahip firmaların belgelerini incelemek önemlidir.  Firmanın kurumsallaştığını yetkinlik belgesine bakarak anlayabilirsiniz Ekspertiz işlemlerini firmalar ücretsiz yaparlar. Ekspertiz için ücret alan firmalar tercihiniz olmamalıdır.

kurumsal taşıma

Taşımacılık yapan firmanın personelleri aynı şekilde giyinir. Giyime dikkat ederek firmanın kurumsallaşması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Nakliye sigortacılığını duymuş muydunuz? Taşımacılık sigortası vardır ve eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda zararı firma tazmin etmek zorundadır. Sizlerde zorunlu taşımacılık sigortasını yaptırarak eşyalarınızı güvence altına alınız. Profesyonel olmayan firmalar işini iyi yapmazlar ve sizi zor durumda bırakırlar. İşini zamanında ve güvenli bir şekilde yapan firmaları bulmak için taşınmış arkadaşlarınızın görüşlerini alarak firmalar hakkında bilgi edininiz.