Taşınma sürecinde oluşabilecek her türlü duruma karşı Ulus evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek bu alanda vermiş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler. Taşıma işleminin profesyonel şekilde yapılması dilediğiniz her durumda sorunsuz şekilde taşınma sürecinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Yeterli sayıdaki ekibimiz ile her talebinizi karşılayarak en kısa süre içerisinde hizmet almanızı sağlamaktayız. İlk aşamadan sonra aşamaya kadar gerekli bütün çalışmaları ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Araçlar2
Araçlar2

Uygun ambalaj seçenekleriyle yapılacak olan paketleme işlemleri taşıma sırasında eşyaların hasar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar özellikle mobilyalarda demonte taşıma işlemi yapılmaktadır. Bu sayede teslimat sırasında montajı yapılan mobilyalarınız kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir. Kalitemizden ödün vermeden sürdürmüş olduğumuz Ulus evden eve nakliyat çalışmaları ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda sorunsuz şekilde taşıma işlemini tamamlanması için sizlere yardımcı olmaktayız. Eşyaların tamamının ambalajlanması durumunda taşınarak yeterli kapasiteye sahip olan araçlarımız içerisine yerleştirilmektedir.

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli hizmet anlayışı ile yapmış olduğumuz çalışmalar ile müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktayız. Firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde talep etmeniz durumunda adresinize ulaşacak olan ekspertiz tarafından kontroller sağlanarak en uygun fiyat seçeneklerinin belirlenmesi sağlanmaktadır. Daha sonrasında Ulus evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile adresinizden almış olduğumuz eşyalarınızı belirtmiş olduğunuz adresleri en kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz