Her türlü Nakliyat işlemi ile ilgili olarak Şenlikköy evden eve nakliyat konusunda yıllardır hizmet veren firmamıza güvenebilirsiniz. Geniş bir ekibe sahibiz. Ayrıca araçlarımızda geliştirilmiş sistemlerinin yanı sıra özel süspansiyon sistemleri yerleştirmiş bulunuyoruz. Böylece araçların içerisine yerleştirilmiş olan eşyaların yoldaki kasisler veyahutta taşlar nedeniyle zarar görmesinin de önüne geçmeye çalışıyoruz.

Sizlere bir hizmet verirken adım adım çok ince detaylara takılarak bu hizmeti sunuyoruz. Çünkü bizler her zaman için siz değerli müşterilerimizin nakliyat hizmetinden en kalifiye geri dönüşleri almanız için çaba harcıyoruz.

Şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Şenlikköy evden eve nakliyat hizmetlerimiz için öncelikle bir eksper yönlendirilecektir. Bu eksper, gerekli raporu çıkartacak kişidir. Evinizdeki eşyaların hacimleri, adetleri gibi ince detaylar bu rapor ile karşımıza gelmektedir. Buna göre gereken ekip paketleme ve ambalaj malzemelerinin yönlendirilmesi yapılır.

Elbette ki araç seçimini de buna göre yapmaktayız. Bundan sonra her ekibimizde bir teknik servis elemanı gelir ve gerekli de montaj işlemlerini gerçekleştirir. Bu beyaz eşya demontajı veya mobilya demontajı olsun her türlü işlem tamamen teknik servis elemanı tarafından yapılır. Paketleme ve ambalajdan sonra eşyalarınız araçlara yüklenecektir.

Evden Eve Taşımacılık Farklılıkları

Şenlikköy evden eve nakliyat konusunda yılların tecrübesi olarak hizmet vermemiz hasebiyle ciddi bir kolaylık sağlıyoruz. Bilindiği gibi aslında nakliyat zorlu bir süreçtir. Bu sürecin bütün adamlarının koordineli bir şekilde işlemesi gerekir. Bu konuda ekiplerimiz sizlere en iyi hizmetleri sunacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Bütün eşyalarınızı yeni evinizde de sizden istemiş olduğunuz şekilde yerleştirilecek ve sizlere bu şekilde bırakılacaktır. Hatta demonte edilmiş olan eşyalarınız aynı şekilde montajı yapılarak sizlere evinizde teslim edilecektir.