Gerekli bütün hassasiyeti göstererek Pangaltı evden eve nakliyat konusunda ön plana çıkan ekiplerimize sizler de güvenebilirsiniz. Yılların tecrübesi olarak kurmuş olduğumuz ekiplerimiz sayesinde işlemleriniz çok hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Burada birçok önemli hassasiyeti sizler için düşünüyor ve uyguluyoruz. Elbette dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta bulunmaktadır. Bu noktalar üzerinde hassas bir çalışma yapıldığı takdirde aslında nakliyat hizmeti doğru bir şekilde sunulabilecektir. Ancak maalesef ki bu hizmetler konusunda hala yanlış hizmet sunan firmalar da bulunmaktadır.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sizler Pangaltı evden eve nakliyat hizmeti için bizleri aradığınızda müşteri hizmetlerimiz hemen ücretsiz keşif yapılması için bir eksper yönlendirecektir. Eksper sizlerin istemiş olduğunuz saatte sizleri ziyaret eder. Genel olarak eşyalarınızın durumu hakkında bir bilgi alır.

Bazı eşyalarınız daha değerli olabilir. Bu eşyaları farklı şekilde paketlemek isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın bazılarının montajı veya demontaj işlemi gerçekleştirilecektir. Bu tarz notları alır ve genel hacimleri ortaya çıkarılır. Böylece nasıl bir araç yönlendirileceği işlemi gerçekleştirilir. Sizlerin de onayınız olması dahilinde istemiş olduğunuz gün ve saatte bu taşımacılık işlemi gerçekleştirilir.

Evden Eve Taşımacılık Ayrıcalıklarımız

Pangaltı evden eve nakliyat konusunda sizler de bizlere güvendiğinizde bütün işlemlerinizin çok kaliteli ve daha ekonomik bir şekilde sizlere ulaştırılmış olduğunu görüyorsunuz. Siz kıymetli müşterilerimizin her zaman için istekleri bizler için önemlidir. Burada kullanmış olduğumuz özel bir graft kağıtlarımız bulunuyor. Bu graft kağıtları sayesinde aslında eşyalarınızın kırılmasının önüne geçmek istiyoruz. Ayrıca özel kolileme malzemeleri bulunmaktadır. Bu sayede sizlerle eşyalarınızın deformasyonun önüne geçmiş olursunuz. Ayrıca teknik servis elemanlarımız bulunmakta ve böylece bütün eşyalarınızın ki bunların içerisinde beyaz eşyalar da dahil gerekli demontaj, montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.