Okmeydanı evden eve nakliyat denilince firmamız akıllara gelmektedir. Yıllardır tanınan firmamız, bu hususta sizlere çok doğru hizmetler vermiş bulunmaktadır. Bu yüzden sizler de herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Elbette ki bu kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden sizlere bu hizmetleri sunduğumuz için sizler de nakliye işlemleri ile ilgili herhangi bir şey düşünmeden bizlere güvenebilirsiniz. Nakliye işlemlerinin adım adım takip edilmesi ve kontrol edilmesi gerekmektedir. Ancak böyle sizlere doğru bir hizmet sunulabilir. Bu konuda da firmamız sizlere doğru şekilde hizmetlerini buluşturmaktadır.

Araçlar4
Araçlar4

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Gerekli işlemler ile ilgili bizleri aradığınızda Okmeydanı evden eve nakliyat işlemi gerçekleştirilmesi için öncelikle bir ekspertiz yönlendirilmektedir. Böylece bir keşif işlemi gerçekleştirilir. Ücretsiz bir şekilde yapılan bu keşif sonrasında evinizdeki eşyalarınızın miktarı hacmi, kaç kişilik bir personelle daha hızlı bir şekilde taşınabilir.

Bunların planlaması çıkartılır. Bundan sonra araç ve personel yönlendirmesi yapılarak istediğiniz gün ve saatte eşyalarınızın taşıması gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliye Ayrıcalıklarımız

Yeni Okmeydanı evden eve nakliyat konusunda ön planda olan ekibimiz sizlere elbetteki kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu hizmetler sunulurken sizin aklınızda herhangi bir şey kalmaması açısından firmamız çok büyük bir hassasiyet göstermekte ve gerekli sözleşmede bütün maddeleri beyan etmektedir. Bu sayede hiçbir şey aklınıza da kalmadan sizler de nakliyat işlemini bizlere verebilirsiniz. Ekiplerimiz yeni evinizde hemen yerleşebilmeniz adına eğer kafanızda bir plan varsa bu plana göre eşyalarınızı yerleştirecek ve teknik servisimiz eşyalarınızın taşınacak olan evdeki de montajını yaptıktan sonra, yayına evinizdeki montajını da gerçekleştirecek ve sizlere sunacaktır.