Kiracılar için devamlı olarak taşınma söz konusu olabileceğinden özellikle bu sürecin daha kısa sürede tamamlanabilmesi adına firmamız Kurtuluş evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Yapılacak olan çalışmalarda ilk aşamadan itibaren gerekli hassasiyet ekibimiz tarafından gösterilerek taşıma işleminin sorunsuz şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Adresinize ulaşacak olan ekibimiz tarafından yapılan çalışmalar en uygun ambalaj seçenekleri ile kısa süre içerisinde eşyaların ambalajlanmasını sağlamaktadır.

Güvenli bir şekilde taşıma işleminin yapılabilmesi adına ambalajlama işlemlerinde gerekli itinayla göstererek eşyaların taşınır duruma getirilmesini sağlamaktayız. Kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren firmamız Kurtuluş evden eve nakliyat çalışmaları ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda yapacağınız talepleri karşılayarak kısa süre içerisinde geri dönüş elde etmenizi sağlamaktadır. Araçlar içerisine yerleştirilecek olan eşyalar için sabitleme işlemi yapılmaktadır. Ayrıca özellikle mobilyaların daha az yer kaplaması için ekibimiz tarafından demonte şekilde taşıma işlemi yapılmaktadır.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Teslimat sırasında eşyaların gerekli kontrolleri sağlanarak herhangi bir sorun olup olmadığı belirlenmektedir. Kısa süre içerisinde yapılacak olan teslimat işlemleri konusunda kurtuluş evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda taşınma işlemine sizin adınıza daha kısa sürede tamamlamaktadır. Şehir içi veya şehirlerarası yapılacak olan teslimat işlemleri konusunda Kurtuluş evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenler firmamız ile iletişime geçerek taleplerini iletebilirler. Kesintisiz hizmet anlayışıyla sürdürmüş olduğumuz hizmetlerimiz her durumda kısa sürede geri dönüş elde etmenizi sağlamaktadır.