Nakliyat işlemi ile ilgili tüm gereksinimleri yerine getiren ve Güneşli evden eve nakliyat konusunda ön planda olan firmamıza sizler de güvenebilirsiniz.

Bu işlemlerin bütün adımları çok ince ayarla yapılmaktadır. Paketleme işlemlerinden taşınma işlemlerine kadar her şey çok muntazam işlemektedir. Araçlarımızın hepsi gerekli bakımları yapılarak yetki belgeleri alınarak sizlere sunulmuş araçlardır. Ayrıca bütün hepsinde özel bir süspansiyona sistem bulunmaktadır. Bu da yolda giderken herhangi bir eşyanızın deformasyona uğramaması için alınmış bir tedbirdir.

Araçlar2
Araçlar2

Evden Eve Nakliyat Ayrıcalıklarımız

Sizler de Güneşli evden eve nakliyat konusunda bizlerle temas kurduğunuzda bir ekspertiz raporu çıkartılır. Bu ekspertiz raporu doğrultusunda planlama ve programlama yapılır. Planlamaya göre sizlere yönlendirilmiş olan personel sayısına kadar ekip sizlere yardıma gelir. Hızlı bir şekilde eşyalarınızın toplanması sağlanır. Her ekibimizde bir de teknik servis elemanımız bulunmaktadır. Bu teknik servis elemanımız sizlerin evlerinizde bulunan eşyalarda eğer demontaj işlemi yapılması gerekiyorsa bu işlemi yapacaktır. Yani evinizde demontaj işlemini gerçekleştirecektir.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Bu arada şunu da belirtmek gerekir, Güneşli evden eve nakliyat konusunda sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Yıllardır bu konuda tecrübeli bir ekiple hizmet veriyoruz. Ayrıca yeni aramıza katılmış olan bütün arkadaşlarımıza da gerekli eğitimleri vererek sizlere sunuyoruz. Böylece ekiplerimiz de çalışan arkadaşlarımız hiçbir şekilde sizlere sıkıntı çıkarmıyor. Böylece temiz bir şekilde evlerinizi teslim alabiliyorsunuz.