Gereksinimleriniz doğrultusunda firmamız, Florya evden eve nakliyat konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Ev taşıma süreci biraz sıkıntılı bir süreç olmaktadır.

Elbette ki hem evinizi terketmeye, hem mahallemizden ve alışmış olduğunuz ortamdan ayrılmak bazen duygusal olarak zor olabilmektedir. Ayrıca bir de evin taşınma sürecindeki sıkıntılar da göz önünde bulundurulursa elbette ki nakliyat işlemi, ciddi bir sorun haline gelmektedir. Ancak günümüzde artık bunları düşünmenize gerek yok. Çünkü firmamız sizlere A’dan Z’ye her türlü nakliyat işlemi ile ilgili adım adım yardımcı olmaktadır.

parça eşya taşıma
parça eşya taşıma

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Sizler de Florya evden eve nakliyat konusunda firmamıza ulaştığınız takdirde müşteri hizmetlerimiz sizleri güler yüzle karşılayacaktır. Gereken bütün işlemler hakkında gerekli detayları sunacaktır. Günümüz teknolojisine uygun olarak geliştirilmiş ve olduğumuz özel lojistik sistemlerimiz sayesinde araçlarımız çok gelişmiş bir şekilde sizlerle buluşturmaktadır.

Böylece araçların içerisinde bulunan eşyalarınız yeni evlerinize götürülürken de herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Yollarda olan kasislere karşılık özel bir önlem olarak süspansiyon sistemine geliştirmiş bulunuyoruz. Araçlarımızın hepsi özel yetki belgelerine sahip bir şekilde sizlerle buluşturuluyor. Böylece taşınma işlemi çok kolay bir hale gelmiş oluyor.

Evden Eve Taşıma İşlemleri

Bizlere ulaştığınız takdirde bir ekspertiz sizleri evlerinize ziyaret eder ve eşyalarınız hakkında genel bir rapor çıkartır. Bu rapor doğrultusunda planlama yapılır. Sizlerin istemiş olduğunuz gün ve saate tabii olarak ekiplerimiz, sizlere yönlendirilir.

Eşya taşıma işlemlerinden önce asıl önemli olan noktaların başında paketleme ve ambalajlama işlemleri gelmektedir. Hassas davrandığımız noktaların başında gelen bu işlemleri kendimiz yapıyoruz ve sonrasında araçlara istifleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Florya evden eve nakliyat konusunda hızlı ve kolay bir şekilde evinizin toparlanmış ve yeni evinize taşınmış olduğunu görebilirsiniz.