Kaliteli ve uygun fiyatlı Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimize gereken bütün detayları telefonda aktaracaktır. Ücretsiz keşif işlemi için ekspertizlerimiz sizlere gelecek ve gerekli raporu çıkartacaktır.

Bu rapor doğrultusunda çalışmalar gerçekleştirilecektir. Siz kıymetli müşterilerimizin daha ekonomik ve daha kaliteli bir hizmet alabilmesi için ekiplerimiz son derece dikkat ve hassas bir şekilde hareket etmektedir. Sigortalı bir şekilde taşımacılık gerçekleştirilir ve sizlere her türlü işlem en kalitelisi sunulmuş olur.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliye İşlemleri

Evlerin taşınması sırasında bilindiği gibi aslında bir çok detay bulunmaktadır. Eşyalarınızın temiz kalması, deformasyona uğramaması, bazı eşyalarınızın kırılabilir olması, bazı eşyalarınızın montaj ve demontaj işlemlerinin gerçekleştirilmesi önemlidir. Bu tarz konuların hepsinde bizler sizlere hakim olduğumuz bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Bahçelievler evden eve nakliyat konusunda bizlerle temas kurduğunuzda zaten bu işlemlerinizin nasıl gerçekleşmiş olduğunu sizler de daha net bir şekilde görebileceksiniz. Elbette bazı eşyalar sizler için daha değerli olabilir. Daha gerekli olabilir. Bu tarz durumlarda o eşyaları farklı paketleme şekilleri ile paketleyerek araçlara yüklüyoruz. Araçlara istifleme sırasında güçlü eşyaları en altta dizip onun üstüne diğer eşyalarınızı koyuyoruz.

Nakliyat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bütün evinizin toplanması gerçekleştirildikten sonra Bahçelievler evden eve nakliyat konusunda sizlere hizmet verecek olan ekiplerimiz hemen gerekli taşıma işlemini gerçekleştirir. Yeni evinize geçtiğiniz zaman herhangi bir sıkıntı yaşamamanız açısından eğer aklınızda bir plan varsa eşyalar bu plana göre yerleştirilir. Demonte hale getirilmiş olan eşyalarınızda montajı yapılarak evinizde size teslim edilir.