Nakliye işlemleri konusunda yapmış olduğumuz yatırımlarla Bağcılar evden eve nakliyat konusunda ön plana çıkmış bulunuyoruz.

Ev taşıma işlemlerinde birçok önemli detay bulunmaktadır. Nakliyatın temelini oluşturan ve aslında ev taşıma işlemi olarak geçen bu kavramları iyi bir şekilde özümsemek gerekir. Firmamızın ekibi bu konuda çok ciddi bir çalışma yapmış ve böylece sizlere doğru bir şekilde işlemleri sunmuş bulunmaktadır.

Araçlar3
Araçlar3

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Gerekli işlemlerin gerçekleştirilmesi sırasında aslında bazı püf noktaları olduğunu bilmek gerekir. Bu eşyaların gerek paketlenmesi gerek araca yüklenmesi sırasında olan püf noktalarıdır. Bağcılar evden eve nakliyat konusunda sizlere hizmet veren firmamız bu püf noktalarına çok dikkat etmektedir. Örneğin, evinizde bulunan eşyaların bazıları demonte hale gelmesi gerekir. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar veyahutta bazı mobilyaların demonte halde taşınması daha sağlıklı olacaktır. Bunun için sizlere bir teknik servis elemanı yönlendiririz ve bu eleman tamamen düzenlemeleri yapar. Paketleme işlemleri gerçekleştirdikten sonra araçlara istiflenir.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Gerekli paketleme ve istifleme işlemi gerçekleştirildikten sonra araçlar hızlı bir şekilde yola çıkar ve Bağcılar evden eve nakliyat işlemi yapılır. Yeni evinize getirildiği zamanında demonte hale getirilmiş olan eşyalarınızı aynı şekilde montaj yapılır. Yani sizlere eviniz temiz bir şekilde teslim edilir. Aynı zamanda eğer eşyalarınız için kafanızda plan kurduysanız, ekiplerimiz, buna göre yerleştirilecektir. İhtiyacınız olan her türlü noktada ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Bütün eşyalarınızı deforme olmaması ve kaliteli bir şekilde taşınması için ekiplerimiz bütün hassasiyeti göstermektedir.